İrem Pazarlama

1985 yılından günümüze, şarap & ağır alkollü içecek, ve paketleme ürünleri sektöründe Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet gösteren bir aile şirketidir.

Hakkımızda

1985 yılında Ali İrem tarafından kurulan İrem Pazarlama, şarap & ağır alkollü içecek, ve paketleme ürünleri sektöründe Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet gösteren bir aile şirketidir.  İlk yıllarda kozmetik ürünleri ile ticaret dünyasına atılan İrem Pazarlama, L’Oréal, Wella, Darphin gibi, çeşitli dünya markalarının KKTC distribütörlüğünü yapmıştır. 2004 yılında ise adanın sayılı kağıt fabrikalarından birini kurarak; peçete, tuvalet kağıdı ve havlu üretimine başlamıştır.

2011 yılından itibaren de alkollü içecek sektörüne adım atarak başta Sontino, Medinet ve Louis Escahaneur olmak üzere çeşitli markalarının KKTC distribütörlüğününü sürdürmektedir. 2012 yılında ise, şirket yönetimi ailede ikinci nesil olan Almıla İrem ve Alp Korhan’a devredilmiştir. 2020 yılından itibaren de, tamamen bitkisel malzemelerden üretilen Vegware ambalaj ürünlerinin bayiliği alınarak paketleme sektörüne adım atılmıştır.